فورى ایران جایزه بازیگر سینمای بازیگری

فورى: ایران جایزه بازیگر سینمای بازیگری جشنواره فیلم کوتاه رویا نونهالی

غلامرضا عنایتی مهاجم پیشین استقلال و آقای گل سابق لیگ برتر می‌گوید آبی‌ها در این فصل نیز می‌توانند یکی از بهترین‌های لیگ کشور عزیزمان ایران باشند. 

شجاع مثل استقلال شفر

شجاع مثل استقلال شفر

عبارات مهم : جوانان

غلامرضا عنایتی مهاجم پیشین استقلال و آقای گل سابق لیگ برتر می گوید آبی ها در این فصل نیز می توانند یکی از عالی ترین های لیگ کشور عزیزمان ایران باشند.

به گزارش خبرآنلاین؛او به تمجید از عملکرد وینفرد شفر در استقلال پرداخت و گفت: «شفر توانست باور بازیکنان را عوض کردن بدهد. او تیم بسیار خوبی ساخت که دو عنصر در آن دیده می شود، اول اینکه استقلال به دنبال موفقیت می رود و زیاده خواه شده است و در ثانی تیمی است که دلیری قابل قبولی پیدا کرده و می تواند برابر هر حریفی برنده باشد.»

عنایتی اضافه کرد: «بعد از اتفاقاتی که در نقل و انتقالات رخ داد و جدایی این همه بازیکن مشهور و تاثیرگذار را شاهد بودیم، هر مربی دیگری بود، دلسرد می شد ولی در همین دو بازی گذشته دیدیم که جوانان در استقلال درخشیدند. آنها از هیچ چیزی نمی ترسند. من فکر می کنم استقلال بتواند در این هفته، تراکتورسازی تبریز را هم شکست بدهد و روند پیروزی هایش را طی کند. اگر این اتفاق رخ بدهد، قطعا هواداران نیز خوشحال می شوند و به تیم ارزش افتخار می کنند. همه باید قدر این تیم جوان شده است را بدانند لیکن چنین تیمی در آینده می تواند افتخارات و موفقیت های چشمگیری را به ارمغان بیاورد.»

شجاع مثل استقلال شفر

واژه های کلیدی: جوانان | موفقیت | استقلال | تراکتورسازی | غلامرضا عنایتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs