فورى ایران جایزه بازیگر سینمای بازیگری

فورى: ایران جایزه بازیگر سینمای بازیگری جشنواره فیلم کوتاه رویا نونهالی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری علی مصفا بدشانس‌ترین بازیگر سینما در سال ۹۶

علی مصفا امسال با چهار فیلم حکایت دریا، درساژ، سال دوم دانشکده من، واسطه شانس حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را داشت ولی دو فیلم انصراف دادند و دو فیلم از

علی مصفا بدشانس‌ترین بازیگر سینما در سال ۹۶

علی مصفا بدشانس ترین بازیگر سینما در سال ۹۶

عبارات مهم : سینما

علی مصفا امسال با چهار فیلم حکایت دریا، درساژ، سال دوم دانشکده من، واسطه شانس حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را داشت ولی دو فیلم انصراف دادند و دو فیلم از سوی هیات گزینش رد شدند تا مصفا به طور کامل در این جشنواره غایب باشد.

به گزارش میزان، دیروز اسامی آثار برگزیده شده است جهت حضور در بخش سودای گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر اعلام شد و بر همین اساس آمار مختلفی درخصوص جشنواره اعلام گردید.

جشنواره فیلم فجر هر لحظه از سوی تماشاگران و علاقه مندان به سینما جذابیت های خاص خود را داشته و به نوعی بزرگترین گردهمایی سینمایی کشور محسوب می شود و از همه بخش ها جذابتر می توان به حضور بازیگران مطرح سینما اشاره کرد.

علی مصفا از آن دست بازیگرانی است که تا دو روز پیش یکی از شانس های مهم پرکارترین بازیگر جشنواره قلمداد می شد ولی در بدشانسی محض هیچکدام از آثارش به جشنواره فیلم فجر نرسید.

علی مصفا امسال با چهار فیلم “حکایت دریا” به کارگردانی “بهمن فرمان آرا”، “درساژ” ساخته “پویا بادکوبه”، “سال دوم دانشکده من” ساخته “رسول صدرعاملی” و “واسطه” به کارگردانی “آرش لاهوتی” شانس حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را داشت ولی دو فیلم انصراف دادند و دو فیلم از سوی هیات گزینش رد شدند تا مصفا به طور کامل در این جشنواره غایب باشد.

وی تاکنون جهت بازی در فیلم های تابستان داغ، پارتی و پری کاندید گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر مرد جشنواره فیلم فجر شده است و تنها یکبار جهت فیلم پری به این جایزه دست یافته است و امسال با این سه فیلم می خواهد بار دیگر شانس خود را امتحان کند.

همچنین مصفا امسال در فیلم “خوک” ساخته مانی حقیقی نیز به ایفای نقش پرداخت ولی با انصراف این فیلم از جشنواره توانست چهار فیلم در مسابقه داشته باشد.

مصفا در سال ۱۳۴۵ در پایتخت کشور عزیزمان ایران متولد شد. وی فرزند مظاهر مصفا و امیربانو کریمی هست. همچنین وی همسر لیلا حاتمی و نوه برادر حسینعلی خان نکیسا موسیقیدان هست. او فارغ التحصیل رشته عمران از دانشکدهٔ فنّی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال ۱۳۷۴ است.

وی دو فیلم بلندش را با نام های “سیمای زنی در دوردست” و “پله آخر” با حضور “لیلا حاتمی” کارگردانی کرده است و تاکنون در ۲۹ فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

علی مصفا بدشانس‌ترین بازیگر سینما در سال ۹۶

واژه های کلیدی: سینما | انصراف | بازیگر | جشنواره | دانشکده | سینمایی | بازیگران | کارگردانی | جشنواره فیلم | جشنواره فیلم فجر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs